Contact

De PVDA in jouw buurt

PVDA -secretariaten

Wil u graag een babbel met iemand van de PVDA? Hebt u actiemateriaal nodig? In onze secretariaten kan u daarvoor terecht. In de grote steden, in principe dagelijks, tijdens de kantooruren, voor de kleinere afdelingen maakt u best vooraf een telefonische afspraak.

PVDA (Nationaal secretariaat)

  • M. Lemonnierlaan 171
, 1000 Brussel
  • 02 504 01 10
  • pvda@pvda.be

Provinciale secretariaten

Antwerpen (Provinciaal secretariaat Antwerpen)

  • Gemeentestraat 6, 2060 Antwerpen
  • 03 225 28 93
  • antwerpen@pvda.be

Brussel en Waals-Brabant (Provinciaal secretariaat Brussel)

  • M. Lemonnierlaan 171, 1000 Brussel
  • 02 504 01 17 
  • brussel@pvda.be

Genk (Provinciaal secretariaat Limburg)

  • Keinkesstraat 3 bus 12, 3600 Genk
  • 089 36 28 90
  • 0487 51 79 97
  • limburg@pvda.be

Gent (Provinciaal secretariaat Oost-Vlaanderen)

  • Halve Maanstraat 7a, 9040 Sint-Amandsberg
  • 09 329 87 06
  • oost-vlaanderen@pvda.be

Kortrijk (Provinciaal secretariaat West-Vlaanderen)

  • President Rooseveltplein 8, 8500 Kortrijk
  • 056 20 42 01
  • 0499 21 36 08 (Jouwe Vanhoutteghem)
  • west-vlaanderen@pvda.be

Leuven (Provinciaal secretariaat Vlaams-Brabant)

  • Baron August de Becker Remyplein 39/1 3010 Kessel-lo
  • 0476 79 70 78
  • leuven@pvda.be

PVDA-secretariaten in het Frans

Lokale contactadressen

Beveren-Waas

  • 0498 76 55 13 (Bruno Poppe)
  • poppe.bruno@gmail.com

Brugge

  • brugge@pvda.be

Deurne (Groepspraktijk Geneeskunde Voor Het Volk)

  • De Bres, St Rochusstraat 57, 2100 Deurne
  • 03 320 85 20 
  • deurne@gvhv.be

Diksmuide, Veurne en Westkust

  • 0478 79 15 87 (Rudi Van Agt)
  • diksmuide@pvda.be

Duffel

  • 0486 83 60 99
 (Paul Lever)
  • duffel@pvda.be

Harelbeke

  • Leiestraat 12/9, 8530 Harelbeke
  • 0487 16 94 74 (Roos Eligius)
  • harelbeke@pvda.be

Hoboken (Groepspraktijk Geneeskunde Voor Het Volk)

  • Commandant Weynsstraat 85, 2660 Hoboken
  • 03 828 02 43
  • hoboken@gvhv.be

Ieper, Heuvelland en Poperinge

  • Dikkebusseweg 19, 
8900 Ieper
  • 057 36 39 46 (Geert Vanlangendonck)
  • ieper@pvda.be 

Kortrijk

  • President Rooseveltplein 8, 8500 Kortrijk
  • 0479 65 19 57 (Heidi Walgraeve)
  • kortrijk@pvda.be

Kuurne

  • Brugsesteenweg 265, 8520 Kuurne
  • 0476 78 48 30 (Johan Saelens)
  • saelensjohan@telenet.be

Lommel

  • Kapittelhof 12, 3920 Lommel
  • 011 54 10 75
  • 0485 17 14 88 (Luc Ectors)
  • lommel@pvda.be

Maasmechelen

  • Steenkuilstraat 103/1, 3630 Maasmechelen
  • 0479 30 07 43 (Arturo Moro)
  • maasmechel@pvda.be

Mechelen

  • 0484 23 74 29
  • mechelen@pvda.be

Menen-Wervik

  • Groenhof 44, 8930 Menen
  • 0497 37 67 37 (Peter Degand)
  • menen@pvda.be

Molenbeek (Groepspraktijk Geneeskunde Voor Het Volk)

  • Le Renfort, Graaf van Vlaanderenstraat 25, 1080 Molenbeek
  • 02 411 11 03 
  • molenbeek@gvhv.be

Oostende en Middenkust

  • 0489 98 03 17 (Ilona Vandenberghe)
  • oostende@pvda.be

Roeselare

  • Vloedstraat 31, 8800 Roeselare
  • 0478 74 57 49 (Ronny Saelen)
  • ronny.saelen@telenet.be

Schaarbeek (Groepspraktijk Geneeskunde Voor Het Volk)

  • De Sleutel, Haachtsesteenweg,276, 1030 Schaarbeek
  • 02 245 98 50 
  • schaarbeek@gvhv.be

Sint-Niklaas

  • Peter Benoitstraat 54 bus 4, 
9100 Sint-Niklaas
  • 
03 777 15 88

Tielt

  • Lindenlaan 3
, 8700 Tielt
  • 051 40 33 54
 (Paul Decroos)
  • Paul.decroos@telenet.be

Vilvoorde

  • Spiegelstraat 15, 1800 Vilvoorde
  • 02 251 88 69
  • vilvoorde@pvda.be

Willebroek

  • Jozef Wautersstraat 119, 
2830 Willebroek
  • 
0479 47 49 48
 (Jeroen Van Gyseghem
)
  • Pvdawillebroek@hotmail.com

Zelzate

  • Groenplein 17, 9060 Zelzate
  • 09 341 80 75
  • pvda.zelzate@gmail.com

PVDA-secretariaten in het Frans

 

Contacteer ons

Je gegevens worden opgenomen in de databank van de PVDA om je, naargelang je interesses, op de hoogte te houden van de publicaties en activiteiten van de PVDA. Je gegevens worden niet doorgegeven aan derden. Je kan ze opvragen, laten verbeteren of verwijderen, per mail of brief naar pvda@pvda.be of PVDA, M. Lemonnierlaan 171, 1000 Brussel. Meer weten over het privacybeleid van de PVDA.

Bij het indienen van dit fomulier gaat u akkoord met het privacybeleid van Mollom.