Contact

De PVDA in jouw buurt

PVDA -secretariaten

Wil u graag een babbel met iemand van de PVDA? Hebt u actiemateriaal nodig? In onze secretariaten kan u daarvoor terecht. In de grote steden, in principe dagelijks, tijdens de kantooruren, voor de kleinere afdelingen stuurt u best een email.

PVDA (Nationaal secretariaat)

  • M. Lemonnierlaan 171, 1000 Brussel
  • 02 504 01 10
  • pvda@pvda.be
  • Facebook

In de kaart hieronder vind je een PVDA-afdeling in je buurt.

 

Provinciale secretariaten

Antwerpen 

Provinciaal secretariaat

Lokale contactadressen

Berchem

Boom

Borgerhout

Brasschaat

Deurne

  • De Bres, St Rochusstraat 57, 2100 Deurne
  • 03 320 85 20 
  • deurne@pvda.be

Duffel

Edegem

Geel

Heist-op-den-Berg

Hemiksem

Herselt

Hoboken

  • Commandant Weynsstraat 85, 2660 Hoboken
  • 03 828 02 43
  • hoboken@pvda.be
  • Facebook

Kalmthout

Kapellen

Kontich

Lier

Mechelen

Merksem

Mortsel

Schoten

Turnhout

Wilrijk

Brussel en Waals-Brabant

Limburg

Provinciaal secretariaat

Lokale contactadressen

Genk

Hasselt

Houthalen-Helchteren

Lommel

Maasmechelen

Sint-Truiden

Oost-Vlaanderen

Provinciaal secretariaat

  • Halve Maanstraat 7a, 9040 Sint-Amandsberg
  • 09 329 87 06
  • oost-vlaanderen@pvda.be

Lokale contactadressen

Aalst

Gent

Geraardsbergen

Ronse

Sint-Niklaas

Zelzate

Vlaams-Brabant

Provinciaal secretariaat

  • Baron August de Becker Remyplein 39/1, 3010 Kessel-lo
  • Facebook

Lokale contactadressen

Asse

Landen

 

Leuven

Vilvoorde

  • Spiegelstraat 15, 1800 Vilvoorde
  • 02 251 88 69
  • vilvoorde@pvda.be
  • Facebook

West-Vlaanderen

Provinciaal secretariaat

Lokale contactadressen

Brugge

Diksmuide, Veurne en Westkust

  • diksmuide@pvda.be

Harelbeke

  • harelbeke@pvda.be

Ieper, Heuvelland en Poperinge

Kortrijk

Oostende en Middenkust

Menen-Wervik

PVDA-secretariaten in het Frans

 

Contacteer ons

You must have Javascript enabled to use this form.